Uncategorized

Finalna lista korisnika javnog poziva za mjeru podrške investicijama u primarnu poljoprivrednu proizvodnju

Finalna lista korisnika javnog poziva za mjeru podrške investicijama u primarnu poljoprivrednu proizvodnju

Projekat EU4AGRI je 7. decembra 2020. godine objavio javni poziv za mjeru podrške investicijama u primarnu poljoprivrednu proizvodnju, a koji je zatvoren 15. februara 2021. godine.

Nakon isteka roka za dostavljanje prijava izvršeno je komisijsko vrednovanje i bodovanje svih 227 prijava prema administrativnim, opštim, posebnim i kvalitativnim kriterijima javnog poziva, te evaluacija poslovnih planova i verifikacijska posjeta na terenu.

Na osnovu izvršenog vrednovanja zaprimljenih prijava, sačinjena je preliminarna lista od 16 prijava za finansiranje putem projekta EU4AGRI. Preliminarna lista je objavljena na relevantnim web stranicama 12. avgusta 2021. godine, što je ujedno bio i početak perioda za podnošenje prigovora. Krajni rok za podnošenje prigovora je 20. avgust 2021. godine.

Po zatvaranju roka za prigovore, Komisija za obradu prigovora je analizirala prigovore i donijela zaključke na podnesene prigovore.

Finalna lista odabranih prijava je navedena u sljedećoj tabeli. Prijave nisu prikazane prema broju ostvarenih bodova.

Naziv podnosioca prijaveGrad/opštinaOdabrana prijava
SPD SančoOrašjeDA
MK-companyModričaDA
Nikola StajićBijeljinaDA
PZ GvoznoKalinovikDA
Farma PodhumLivnoDA
Adnan DurmiševićGradačacDA
Poljoprivredna djelatnost Braća SuljićiGračanicaDA
Esad MedžikovićOdžakDA
Jovo StevićModričaDA
InvestorIlijašDA
Agro preleSrbacDA
Farma MehićSanski MostDA
Farma BegoSanski MostDA
AgrofoodBratunacDA
IvkićOrašjeDA
MunjaGračanicaDA

Lista prijava koje nisu odabrane za finalnu listu:

Redni broj  prijave prema vremenu zaprimanjaNaziv podnosioca prijaveGrad/opštinaOdabrana prijava
1.Nebojša BjeloševićBrčkoNE
2.Merima MuhedinovićKljučNE
3.KokoTravnikNE
4.Farma BilajbegovićSanski MostNE
5.Kasim GanićVarešNE
6.SejoČelićNE
7.Darko KomercLaktašiNE
8.Ševkija HrvoPaleNE
9.Farma KandzicSanski MostNE
10.Farma SafeeSanski MostNE
11.Imamović NeđadVisokoNE
12.Sabir MusicBrčkoNE
13.Mate MilasPosušjeNE
15.Ranc InotaKiseljakNE
17.PP AminaVisokoNE
18.Javni prevoz stvari LazicPrijedorNE
19.Agrilogistica MWKNovi GradNE
20.Jugoslav StarčevićDobojNE
21.Jasmin VelićNovi GradNE
22.Agro-visKalesijaNE
23.Green LifeŠamacNE
24.OPZ Zlatna kapTešanjNE
25.Hacienda de la vidaKiseljakNE
26.Oruć ŠerifDerventaNE
27.Marko BizicKozarska DubicaNE
28.ZelengajGradoškaNE
29.MMMostarNE
30.Ligno komercKozarska DubicaNE
32.Piloni preradarstvoGračanicaNE
33.Linija voćaBrčkoNE
34.Eko plastŽepčeNE
35.Plamenko ĐukićOštra LukaNE
36.Ahmed ČolićNevesinjeNE
37.Mirza Hasanić TešanjNE
38.SemićVisokoNE
40.Koka-kikČelinacNE
41.Milan TeodorovićŠamacNE
42.MaxiVitaGradačacNE
43.Farma BabićPrijedorNE
44.Gas-petrolBrčkoNE
45.Hrvić SulejmanTešanjNE
46.SD Voće VelaZavidovićiNE
48.Poljoprivredna djelatnost SHTešanjNE
49.Osman KanurićBosanska KrupaNE
50.Ibragina farmaBosanska KrupaNE
51.Pamuković AdnanGradačacNE
53.PD DzeraVisokoNE
54.Farma CajtoKalesijaNE
55.IPP Farma RibarićiIlijašNE
56.DukićOrašjeNE
59.Farma BurzićKljučNE
60.Bufalo TradeBrčkoNE
61.LaktalTomislavgradNE
62.AgronBrčkoNE
63.Zlatno poljeGoraždeNE
64.Marinko KatićOdžakNE
65.Farma DizdarevićCazinNE
66.Farma BrkićiVelika KladušaNE
67.Plantaža StojnićGradiškaNE
68.Farma GavrilovićKozarska DubicaNE
69.Miodrag SimićBijeljinaNE
71.Farma VučkovacGradiškaNE
72.Braća PavlovićŠamacNE
73.Mile BajalicaBanja LukaNE
74.Agroherc Organic agricultureMostarNE
75.Slađana TadićBanja LukaNE
76.Poljoprivredna djelatnost LeovacDomaljevac-ŠamacNE
77.BrazdaBijeljinaNE
78.Simić Agro LineModričaNE
79.Dobrila GveroGlamočNE
80.Saša BožićPelagićevoNE
81.Milijan DukićGradiškaNE
82.Rds PromMostarNE
83.Edib PašićKiseljakNE
84.Hannen/NostalgijaZenicaNE
85.PG Dragomirović SrđanSrbacNE
86.BečejacGradačacNE
87.Gordana KoprivicaKalinovikNE
89.Farma ŠarčevićSanski MostNE
90.Dragan ČabrićŠekovićiNE
91.Farma za tov pilića T&HVisokoNE
92.Agro MašićGradačacNE
93.ZucaCazinNE
94.PD Farma SimeunovićIstočno SarajevoNE
95.PeradarKraljevice 7NE
96.Jasmin HelićGračanicaNE
97.NovalićGradačacNE
98.MurićLjubuškiNE
99.PD  Samil ČapljaTešanjNE
100.Sadija KonjićLopareNE
102.Piric VahidGradačacNE
106.DingospoVisokoNE
107.Fruit EcoGradiškaNE
108.EntaVisokoNE
109.PD Zivkovic AgroOrašjeNE
110.M-TIFAVitezNE
111.Nedo MikićŠamacNE
112.Goran MarijanovićTeslićNE
113.Drago NovakovićBrčkoNE
114.Midhat Agić KorajČelićNE
115.Fatima MedićIlijašNE
116.Miroslav PetrovićGradiškaNE
117.Eco TagBrčkoNE
118.BerBoGradiškaNE
119.Ilija GalićKupresNE
120.Samir MukačaFojnicaNE
121.PP BitićVisokoNE
122.Pavo PlaninicČitlukNE
123.Ismet MrndićNovo SarajevoNE
124.Hasan NiksicKonjicNE
125.Miladin LazarevićBijeljinaNE
126.Hasan DolićVelika KladušaNE
127.PD AgroplodRogaticaNE
128.Amir DelićGradačacNE
129.Dragan VukovićTravnikNE
130.OPS DS i FarmerBužimNE
131.Kokić MuhamedDonji VakufNE
132.Farma SelmanovićKalesijaNE
133.Vaso MilićTrebinjeNE
134.Farma Han PločaKiseljakNE
135.Bratić KomercBilećaNE
136.Azbina ĐidićZenicaNE
137.Poljoprivreda MujićGornji VakufNE
138.OPZ SrebrenicaSrebrenicaNE
139.KokofarmVisokoNE
140.Asim KumalićSanski MostNE
141.Hifa TankTešanjNE
142.Miloš TubućKozarska DubicaNE
143.GranadaBanja LukaNE
144.Koka PromeksVisokoNE
146.Mujo MuratovićŽiviniceNE
147.Amir ČičkušićŽiviniceNE
148.Ranč – GrmečBosanski PetrovacNE
149.AgrosRogaticaNE
150.Mirko LaleLukavicaNE
151.FahdBihaćNE
152.MDH KljučKljučNE
153.Farma LUG-MBDoboj IstokNE
154.Predrag SekulićŠamacNE
155.Đopa HarisBugojnoNE
158.Miralem DupovacHadžićiNE
159.Milorad VujanićBanja LukaNE
160.LivačLaktašiNE
161.Aleksandar ĐurićDobojNE
162.KevraČelićNE
163.PD Voćnaci IvanovićOrašjeNE
164.PlantTuzlaNE
165.Dražen ŠtekovićNovi GradNE
166.Osman BuroZenicaNE
167.Mustafa BošnjakovićZavidovićiNE
169.Hafa JavrićZavidovićiNE
170.Jovo GužvićSrbacNE
171.Klas PervanŽepčeNE
172.Milan KočićGradiškaNE
173.Asif JusufbegovićKonjicNE
174.AlfamixDonji ŽabarNE
175.ZijoDoboj IstokNE
176.PucanSarajevoNE
177.Boris BosankićBrčkoNE
178.BagarićBugojnoNE
179.Matej ŽuparićOrašjeNE
180.Drago ČuljakLjubuškiNE
182.Stanko LukendaGrudeNE
183.AgroprevozBrčkoNE
184.Savo ČančarFočaNE
186.ErmoBužimNE
187.Milena ĆuvrkKozarska DubicaNE
188.Mivas MilkBerkovićiNE
189.Brano MitrovićBijeljinaNE
190.Eko VaganGlamočNE
191.DominantČapljinaNE
192.Farma TatarevićSanski MostNE
193.Perica SailovićŠamacNE
194.Bio OrganikMilićiNE
195.Radomir GolićDobojNE
196.Farma Eko-MilkKljučNE
197.Dragomir ĐurovićSokolacNE
198.Agro KostičBrčkoNE
200.Ristić SavoPelagićevoNE
201.PZ Sasvim prirodno MilićiNE
202.Stanko SarićBosansko GrahovoNE
203.Zijad SmajićLopareNE
204.KuminNevesinjeNE
205.Petar GavrićUgljevikNE
206.Vlastimir UsoracPrnjavorNE
207.MartićBrčkoNE
208.Mirjana BukvaBanja LukaNE
209.BašoVelika KladušaNE
210.BojkanovićTomislavgradNE
211.MilkfarmSanski MostNE
212.Zoran StankićBijeljinaNE
213.Jovan MitrovićBijeljinaNE
214.PilceMilićiNE
215.TrgovetGradiškaNE
216.Stevan PerkovićBijeljinaNE
217.Đeno GoldOrašjeNE
218.AgromontRogaticaNE
219.Dragiša MišićBijeljinaNE
220.Antun JovićOrašjeNE
221.Ishab FazlovićBrčkoNE
222.Mons-produktTeslićNE
223.Terra NaturaČitlukNE
224.MamexBijeljinaNE
225.AgrostokDonji ŽabarNE
226.Farma FeaSanski MostNE
227.Babić SCCazinNE
228.Ogi voćeGradiškaNE
229.Željko JovanovićUgljevikNE
230.ZZ AgroobjedaOrašjeNE
231.OskarNovi TravnikNE
232.Farma Brkić MGNovi GradNE

Kako je navedeno u Smjernicama javnog poziva, na konačnu listu odabranih korisnika nije moguće uložiti prigovor.